Projekt Fundacji PZU : Stowarzyszenie Jedlnia Dzieciom

Projekt Fundacji PZU

"Z PZU po lekcjach"

Miło jest nam poinformować, iż Stowarzyszenie "Jedlnia Dzieciom", w ramach ciągłego poszerzania dostępności do zajęć i przedsięwzięć przez nas organizowanych, uzyskało dotację na działalność z Fundacji PZU.

Dotacja obejmuje dofinansowanie do zajęć sportowych (piłka nożna, taniec, tenis) oraz zajęć językowych (język angielski, język francuski). W ramach projektu planujemy również zrealizowanie cyklu turniejów z zakresu piłki nożnej, rajd rowerowy ze wspólnym grillowaniem, zabawę karnawałową dla dzieci.

Projekt ma na celu integrację społeczności lokalnej wokół organizowanych przedsięwzięć, wyrównywanie szans edukacyjnych i kulturalnych oraz możliwość wspólnej zabawy i rozwoju dzieci i młodzieży. Dzieci i młodzież uczestniczące w naszych zajęciach i imprezach, mają szansę na zaprezentowanie zdobytych umiejętności podczas organizowanych turnieji (sportowych, tanecznych). Docenienie ich starań jest niezwykle istotne w rozwoju intelektualnym i emocjonalnym. Wierzymy w naszym Stowarzyszeniu w to, że przełoży się to pozytywnie na przyszłość.

Fundacja PZU od 2004 roku realizuje działania filantropijne Grupy PZU, które są elementem jej strategii zaangażowania społecznego. Celem Fundacji jest: promowanie edukacji dzieci i młodzieży, wyrównywanie szans osób z różnych względów upośledzonych, a także zwiększanie dostępu do dóbr kultury i życia społecznego, czyli szeroko rozumiany rozwój społeczeństwa obywatelskiego.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w realizowanych przez Stowarzyszenie "Jedlnia Dzieciom" przedsięwzięciach i imprezach, organizowanych w ramach realizacji projektu.

Kontakt z nami

Tutaj kontakt do stowarzyszenia

więcej

Adres:

copyright © 2014 www.jedliniadzieciom.pl

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl